Buat Token Pump.fun + Beli Terbundel

Sambungkan dompet melalui bar atas

Lancarkan token Pump.fun kemudian beli daripada maksimum 16 dompet di blok yang sama melalui satu bundle Jito yang atomik. Kunci peribadi anda tidak pernah keluar daripada pelayar. Jika ada satu pembelian yang gagal, keseluruhan bundle batal, jadi tiada pelancaran setengah jalan.

Logo token1:1
Sepanduk(pilihan)
0 / 32
0 / 10
$
(pilihan) · 0 / 500
Rupanya di Pump.fun
Sepanduk

Nama Token$TOK

Tambah penerangan…

CAditetapkan semasa anda menandatangani

Kawalan pelancaran

Pembelian pencipta masuk dalam transaksi pertama, pembelian bundle masuk dalam blok yang sama

Dompet anda ikut beli dalam transaksi pelancaran yang sama (satu kelulusan)

SOL

≈ 7,017,716 TOK · Dompet pencipta tidak boleh ada di senarai bundle.

Dalam bundle, hanya tip yang menentukan kedudukan anda dalam blok. Had maksimum 0.25 SOL.

1 transaksi × 0.012 = 0.012 SOL · tidak pernah di bawah paras minimum semasa

Lihat dan kunci CA tersuai anda sebelum tandatangan. Alamatnya berakhiran pump.

Mod pelancaran high-ganjaran daripada Pump.fun

Dompet bundle

0 / 16Dompet yang diimport beli di blok yang sama. Kunci peribadi tidak pernah keluar daripada pelayar.

Belum ada dompet bundle. Import dompet yang sudah terisi baki untuk mula.

Ringkasan bundle

Dompet

0

Jumlah beli

0 SOL

Yuran platform

0.05 SOL

Anggaran bekalan

0.00%

Bundle

1 transaksi

Jumlah diperlukan (beli + cadangan + yuran)0.262 SOL · 0M anggaran terbeli

Setiap pembelian masuk dalam blok yang sama dengan penciptaan token, jadi bundle kekal kebal daripada sniper. Isi dana mana-mana dompet yang rendah, kemudian tekan Lancarkan di bawah apabila semua dompet menunjukkan sedia.

Dari dompet anda

Pembelian pencipta0.2 SOL
Yuran platform0.05 SOL
Tip Jito · 1 transaksi0.012 SOL
Jumlah0.262 SOL
Pelancaran juga mengasingkan 0.01 SOL untuk rent dan yuran rangkaian, jadi dompet anda memerlukan 0.272 SOL.

Dari dompet bundle

setiap dompet membayar pembeliannya sendiri
Pembelian bundle (0)0 SOL
Rizab akaun (0 × 0.01)0 SOL
Jumlah0 SOL

Jumlah diperlukan 0.262 SOL

Sambungkan dompet dahulu untuk melancarkan.

Sambungkan dompet dahulu untuk melancarkan.

Tentang alat ini

Cara menggunakan Pump.fun: Buat & Bundle Beli

Isi data coin, media, dan pencipta buy

Masukkan nama, simbol, dan penerangan, kemudian muat naik logo coin dan banner Pump jika ada. Tambah pautan Twitter, Telegram, dan laman web, kemudian tentukan jumlah pencipta buy dalam SOL untuk dompet pelancar.

1 / 6